Říjen 2010

Když používám hlavu =D Přemýšlím =)

30. října 2010 v 23:44 | *Kellynka |  *Totálně bezvýznamné
Tak různě přemýšlím o všem. Například poslední dobou často myslím na Vánoce, a zvlášť, když vyprávím malýmu bráškovi, jaký to bude o Vánocích a jak přijde Ježíšek a dá mu dárky jaký si přeje. Když jsem byla malá, věřila jsem na Ježíška a nezajímaly mě nějaký detaily, jak to všechno stíhá a jakej vlastně je. No svojí nějakou představu jsem měla, ale to asi každej. A taky mě zajímaly jenom ty dárky, protože jsem tomu všemu ještě pořádně nerozumněla a nevěděla o čem to je, to jediný co jsem věděla, byly dárky. A teď jak jsem už "vyroostla", tak mě ani ty dárky nějak nezajímaj(Ano, samozřejmně jsem ráda za každý dárek, jakej dostanu), ale jde spíše o tu atmosféru a o to jak jsou všichni spolu a jak se maj rádi(I když ve většině případů se to pokazí) a když cítíte tu radost a to všechno prostě. To je na tom to nejkrásnější a hrozí mě ta představa těch dětí, který nemůžou zažít ty Vánoce se svojí rodinou, protože o tý rodině nejspíš nic nevědí, nemůžou být v teple doma u stromečku a těšit se na dárečky a mít rodinnou pohodu. Je mi strašně líto těch dětí. Dělám tady strašně dospělou ve 14-ti letech, jak tomu rozumím =D, ale ráda o takových věcech přemýšlím a ještě radši o tom píšu. A nejhorší na tom všem je, že vždycky celý den se teším jak blbka na Štedrovečerní večeři a ono to pak jako blesk uteče a je zase po všem a můžeme čekat další rok.
Jinak tady nějaká music, která si myslím, že s tím tak trochu souvisí :).
Jinak osobně Jayk3m ráda nemám, ale některý jeho písničky si občas ráda poslechnu..Růůzně =) Citáty o všem =)

30. října 2010 v 23:15 | *Kellynka |  *Citáty a motta

Ahojky tak tady nějaký citáty, které mě něčím zaujali :)


Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.

Na cestě k opravdové lásce leží tři velké balvany, jimiž jsou sebeláska, ješitnost a žárlivost. Dokud je neodvalíš stranou, nedostaneš se kupředu.

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.

Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí.

Při navazování přátelství pečlivě přihlížejme k tomu, abychom nezačali milovat člověka, kterého bychom jednou mohli nenávidět.

Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.

Kdo nemá peněz, je chudý; kdo nemá přátel, je chudší; ale kdo nemá srdce, je nejchudší na světě.

Nikdy nic nevysvětlujte! Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám i tak neuvěří.


No to asi všechno, je jich tam spousta ale zbytek zase příště :))

Lálálá :D Super, bezva, fajn, skvělý..Prostě moje kecy :D

22. října 2010 v 15:30 | *Kellynka |  *Blog
Přijde mi to a nebo jsem blázen a mluvím(píšu) si tady sama se sebou?? Zdá se mi že poslední dobou sem nikdo nechodí..Ahá oprava sem nikdy nikdo nechodil!! Možná jednou sem měla trošku "vyšší" návštěvnost a to tu bylo asi 30 lidí za jeden den!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Haha ha musím se tomu smát i já!! Ale je mi to jedno že sem nechodíte,je mi to jedno, je mi to jedno! Né není! :D No budu se snažit sem přidávat každý den alespoň jeden článek...Počkat vlastně já sem přidávám každý den alespoň jeden článek!!No dobře  Občas nemám čas..Ale to je jedno!! :D No ale abych nějak shrnula tento týden..takže za 1. návštěvnost nulová, za 2. uběhl moc rychle a za 3. Byl celkem fajn :) Mám namysli mou večerní zabíjecí náladu :D Všimli jste si? Přidala jsem sem málo článků z mé psací nálady, což znamená že jsem neměla zas až tak špatnou náladu..A to je proto, že všechny zlé a špatné věci, které se za poslední doby staly se vrátily k normálu a bylo to celkem super..Ovšem pokud nemluvím o té malé holce co se ztratila,ale o tom psát raději nebudu, protože bych si za 1. zase zkazila náladu a za 2.by ten článek by byl nejmíň jak moje slohovka, kterou jsme mimocodem dneska psali :D..A dneska je krásný den podle mě..Pěkné počasí a co je ještě lepší, bude víkend a ten se doufám vyvede podle plánu :D No to asi vše k tomuhle týdnu..Mějte se skvěle a koukejte se polepšit..Vy víte v čem =P 

Pár otázek..

20. října 2010 v 21:10 | *Kellynka |  *Blog
Ahoj, ehm no jelikož sice mám nějak nápady co sem přidávat, jenže jan koukám, tak vás to asi moc nebere =/ , tak jsem se rozhodla vám tady položit pár "otázek", a byla bych ráda kdyby sem odpovědělo co nejvíce lidí =)

1.Co říkáte na rubriky? Přijdou vám nějaké nezajmavé, nebo by jste tu chtěli nějaké nové? Napište..
2.Co třeba články? Myslíte, že bych je měla nějak oživit nebo přidávat něco jiného? Můžete napsat co..
3.Blog celkově. Nějaký námět o čem by tak celkově blog měl být? Piište.
4.Cokoliv. Máte ještě něco co by ste tu chtěli a já se tom nezmínila? Pište samozřejmně taky.

Prosím napište alespoň něco =) Já bych ráda aby vás to tu alespoň trochu bavilo, abych to nemusela dělat všecko zbytečně, aby na to stejně nikdo nekoukal a nikoho to nebavilo =)

Prostě tak..

18. října 2010 v 22:17 | *Kellynka |  *Tak různě
Ahoj, dnešek nic moc ani snad nemá cenu psát. Stejně by to nezabralo zrovna moc rozsáhlou část tohodle článku. Nevím, jestli jste si už všimli, že v menu přibyla ta slibovaná stránka na kterou můžete posílat svoje dotazy =) Jinak moje nálada? V poslední době asi hodně měnivá, vetšinou přes den jakž takž v celku ujde, ale vždycky na večer je to zase na nic. Takže nevím jak často sem budu večer psát, protože by to bylo pořád asi o tom samím =) Takže pro dnešek je to ode mně así všecko. Takže se mějte šmoulové =P

O lásce, bolesti a zklamání =))

18. října 2010 v 22:08 | *Kellynka |  *Citáty a motta
  • Účínek úderu nezávisí na tom, jak často a jakou silou, ale kam.
  • Nemiluje ten, kdo nemiluje navždy.
  • Vzpomene-li si člověk na čas,kdy miloval,zdá se mu,že se mu od té doby nic nezdařilo.
  • Láska bolí jen toho,kdo opravdu miluje.
  • Milovat znamená trpět, nemilovat pak zemřít. Myslet v lásce znamená myslet jen na ni.
  • Srdce má důvody, které rozum nezná.
  • Milujeme ty co nás odmítají a odmítáme ty co nás milují.
  • Nejbolestnější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůže mít.
  • Kouzlo první lásky je v tom, že nevěříte, že jednou skončí.
  • Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu.

Whitney Houston- I will always love you

16. října 2010 v 0:16 | *Kellynka |  *Totálně bezvýznamné
Proč ona? Protože poslední dobou, vůbec nevím čím to je, ale jsem úplně v píči prostě. A tahle a spousta dalších, podobných písniček mi strašně moc pomáhají(?). Všechno mě strašně trápí a já vás tím nechci obtěžovat, ale musím si prostě nečím zlepšit náladu a tohle mi pomáhá. Dneska jsem se dozvěděla něco, co jsem ještě nedávno strašně chtěla aby se stalo, ale teď si nejsem jistá. Buď to teď neudělám a později, když ta příležitost už nebude, to zase chtít budu.A nebo to teď udělám a za týden se zase budu trápit. Což ale sice nevím jistě protože to bylo už dávno. Už jsem to jednou zažila, ta strašná bezmoc, to kdy jste úplně na dně a potřebujete někoho aby vám pomohl se odrazit..Prostě ale nemyslíte na nic jinýho než na toho člověka, kterej vám tak strašně moc ublížil a vy ho k smrti nenávidíte, ale zároveň až za hrob milujete..Tohle je nejhorší a připomíná mi to ten citát, kterej to přesně vystihuje "Nenávidím Tě tak moc,že bych nejradši vzala zbraň a střelila ti kulku do  srdce, ale miluji Tě, tak moc,že bych tu kulku raději předběhla, aby Ty jsi neumřel...!" Stejně tak je to s kamarádkou a to bývá kolikrát i horší. Ale ať už je to kamarádka, která má asi taky špatný období a proto se tak strašně uráží a nebo ten ON. Bolí vás to tak i tak a je jedno jestli víc nebo míň. Všechno mě tak strašně jebe, život se mnou za poslední dobu strašně moc vyjebává a já už na to prostě nemám..

Potřebuju pít, vypadám fakt hrozně strašně, asi bych už měla dávno spát, a asi spoustu dalších věcí, ale to všechno mi je teď v tuhle chvíli jedno..Mela bych asi přemýšlet ale moje hlava je plná nenávisti a  nevím jestli bych teď něco vymyslela....

No, víc toho asi nebude jelikož jsem svou psací náladu už vyčerpala psaním toho článku, který jsem omylem smazala..A víc nic už mě nenapadá..

A omlouvám se za případné chyby a ty výrazy v některých větách..

A jinak Děkuju za dnešní večer hošanům. Dlouho jsem se s váma tak nezasmála. Mám vás moc ráda a strašně vám děkuju, že jsem aspoň na chvíli mohla na všechno zapomenout a být zase sama sebou..

Jo a budu ráda když si to aspoň někdo přečte a napíše svůj názor, prtože si myslím, že v tom nejsem v poslední době sama, jak tak různě čtu :-)..
Páá dobrou noc přeju :-*

Umřuuu..

15. října 2010 v 23:43 | *Kellynka |  *Blog
Já asi chcípnu psala jsem tu článek nejmíň půl hodiny a měla jsem z něj fakt radost, protože jsem se vypsala ze všeho z čeho jsem chtěla ahned má o něco lepší náladu ale sem chytrá a musim tady mačkat náký klávesy no a co by se nestalo, celý jsme si to vypla takže mám ještě větší nervy než předtím!!No budu se snažit něco zase sepsat ale nebude to tak skvělý jako první pokus.. No češtinářka by měla ze mně radost i když tam byli možná náký chyby, ale měla jsem z toho radost a chtěla si to číst pořád a pořád dokola..Teď si budu číst tak akorát hovno!

Prostě něco..

12. října 2010 v 17:30 | *Kellynka |  *Blog
Ahoj...Takže včera jsem nic nepřidala jelikož jsem to nestíhala á to si myslím že není tak hrozný :)).. JInak jsem včera narazila na nějaký skvělý blogy takže jsem se rozhodla, že abych si je tak jakože pamatovala atk. tk si je přidám do oblíbených stránek, takže tam najdete ty blogy který mám ráda.. Jinak dále v menu přibyde stránka na formspring.me kde se mě můžete ptát na všechny různý otázky ketrý vás ohledně mě,blogu, nebo čeho koliv jinýho napadnou..Jinak dneska pecka den s nima všema <3 Dále taky vás žádám pokud máte zájem sháním stále ty SB takže kdo má zájem tak TADY..No tož asi vše takže v blízké době čekejte změny v menu a možná i něco jiného,ale o tom už příště..
Mějte se úplně nejlíp jak to jde a kdo ne tak ať se má jak chce..Čabádis :*

Affs x))

10. října 2010 v 13:06 | *Kellynka
Ahoj, hledám nová Sb-ečka.. Jestli chceš být mým SB tak napiš tady do komentářů, ale jestli si jeden z těch kteří píší komentáře typu "Obíhám" apod., tak to ani asi nemá cenu být SB.Ale byla bych moc ráda kdyby vás napsalo co nejvíce..Třeba z nás časem mohou být BestSb  :)) tak písejtee :) teším se na vaše komenty :)..

Charice(ft Iyaz)- Pyramid ♪

9. října 2010 v 21:31 | *Kellynka |  *Music ♫

Prostě ona ♥

9. října 2010 v 21:27 | *Kellynka |  Kiki Kannibal
×

Řetězák 0.1

9. října 2010 v 0:14 | *Kellynka |  *Tak různě
Když se nudím.. :D

Kolik je hodin ?
0:09

Kolikátého je ?
9.října

Co je dnes za den?
Sobota

Seš online ?
Yes..

Co si naposled jedla ?
Nevím,asi něco dobrýho :P

A pila ?
Asi limču :D

Jaký je počasí ?
Nic moc.

Kdo ti naposled volal ?
Kámoš :D

Co máš na sobě ?
Tričko a kraťasy..

Chce se ti spát ?
Trochu..

Zamilovaná ?
Ne..

S kým si naposled byla ?
Nevím..

Baví tě tento řetězák ?
ujde :)

Posloucháš hudbu ?
Yes

Víš kdo tento řetězák udělal ?
ne.

Chtěla ses stát princeznou, když si byla malá ?
To chci i teď :D

Kde jsi naposled byla ?
U Pc

Na co ses naposledy dívala na tv ?
Ani nevím to bylo někdy odpo..

Kdy si byla naposledy uražená ?
Dneska :D

Na čem si na pc ?
Fb,Yt, Blog

Nakupuješ ráda ?
Jo :)

Maluješ se ?
Joo :D

Štve tě tenhle řetězák ?
Ani ne

Už budeme končit ..jo?
fájn ..

Tak teda pa..
čusn..

Trošku luxusní .. ♥

6. října 2010 v 20:04 | *Kellynka |  *Styl
Jako trošku přehnaná tahle ♥ Ááh .. Prostě Luxus ♥

Scene Girls ♥

6. října 2010 v 20:01 | *Kellynka |  *Styl
No, jak jsem říkala v poslední době se mi začínají líbit čím dál víc *Scenky* (Scene Girls) ..Některý jsou fakt luxusní, jsou jak panenky.. Prostěě *dokonalost*..Nelíběj se mi ale zase ty strašně moc přehnaný, jak maj  ty vlasy hodně natupírovaný a velkej objem,a taky jsou strašně hodně,divně namalovaný..No prostě posuďte sami :)*
→Click CČ

Ehm, takový prostě věci.. :D

6. října 2010 v 19:49 | *Kellynka |  *Tak různě
Tráápíte mě..Když se podívám na statistiky 0,0,2,0,1,0,2 a takhle je to pořád dokola a o komentářích ani nemluvím..Radši komentujete a urážíte ty hvězdy jako jsou LadyVanilka, Teres-Xeina a podobný nádhery.. Ae tak když už jsme u nich nechápu jak můžou mít tak vysokou návštěvnost když na ten blog píšou úplný krávoviny(neříkám že tu mám nějaký strašně důležitý věci jo :D)  a ještě ty videa LV mluví prostě úplně o nesmyslných věcech..Nechapu jak jim tam někdo může psát že jsou staršně moc dokoknalý a úžasný..Jinak jako viděli jste tu fotku TX s přelepenou pusou? Jako docela trapas :D A 1oo% souhlasím s Lapri..Ááá už končím s tímhle článkem.. Jsem jak blogovej rozhlas :D:D A stejně TX se snaží mít podobný Fotopříběhy jako Dominika Myslivcová ! :D Radši už fakt končím :D Jinak dneska moožná přidám ještě nějaký články a pak zase až zítra(možná :D)
Takže se mějte smradíci :)*