Barbie styl =))

23. července 2010 v 19:25 | *Kellynka |  *Styl
Čím se vyznačuje: Růžová, růžová, růžová!!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků, medvídků, srdíčkových náramků a kytiček do vlasů ...)
Hudba: Hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba. Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet. Proto často chodí do divadla, kina a rádi cvičí (fitness, aerobic, roztleskávačky) ...
Co se nosí: Hlavně boty na podpatcích, upnutá trička s milým např. komixovým potiskem. A džíny - hlavně "roury" , které obepínají štíhlou postavu.
Líčení, vlasy: Líčení hlavně do pastelových barev, ale ne příliš výrazně, stačí černá linka a jemné stíny. Kdysi se tvrdilo, že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy, ale omyl! Tak to vůbec není, dneska už existují také "barbie" zrzky, brunetky atd. prostě jako ty panenky =) U vlasů se dává na důraz hlavně to, aby byly zdravé, dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty, nejlépe s růžovým lakem, nebo francouzskou manikůrou, ale přípustná je i zářivě červená ...
Chování: Správné "barbie" se chovají slušně, nemluví sprostě a jsou skoro pořád veselé a milé. Prostě sama dokonalost. Rozhodně, ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně. Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích. Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální. Milují různé společenské akce (párty, apod.)

Jak na styl barbie..?

TAK TADY MÁTE PÁR RAD JAK BÝT BARBIE
1)Růžová, růžová, růžová -Nos růžovou nebo fialovou.
2)Bud hodná a ochotná
3)Barvu vlasu mužeš mít jakoukoli, dnes jsou jakekoliv barbiny.
4)Podpatky :-) ty jsou docelá typické
5)Maluj se světlejšími odstíny a pod očima mužeš použít černou.
6)Růžový pokoj a věci v něm k tomu taky dodá své.
7)Musíš si dodržovat štíhlou linii ,viděla si někdy tlustou barbii??
8)a ještě jedno pravidlo -BARBIE NENÍ EMO!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama